Çiftlik Bank yatırımcısından mektup var

Çiftlik bank yatırımcı olarka para kazanmak isteyip mağdur olan insan yorumları

Öncelikle Çiftlik Banka para yatıran  ve akabinde herkesin bildiği gibi bu işten para kaybeden biri olarak bu haberi yayınlama gereği duyduk. Neden çiftlik bank yatırımı cazip geldi. Mantık olarak baktığınızda bir koyunun ömrü yıllarca sürebilmekte idi ve Bu işi kuran mehmet aydın denilen şahıs ben sizden bir koyun parası alıyorum ve bunun yemi vb siz veriyorsunuz sonra bunun iki yıl ekmeğini yiyorsunuz ve mehmet aydın denen vatandaşa kalıyor.

Ben neden yatırım yaptım . Bir koyuna 400 TL para vereceğim ve bunlar bu koyunu benim adıma besleyecek ve bana bir yıl sonunda iki koyun parası geri ödeyecek aslına baktığında yatırım açısından iki taraf içinde kazançlı bir durum nedenmi

1 Koyuna 400 TL verip 2 Koyun Alıyorum Bir Yılda yem parası ve günlük girip yem verme karşılığı param para kazanıyor.

Çiftlik bank için ise neden kazançlı diye düşündüm  İlgili firma benden aldığı para ile bir koyun alıp o koyun yılda iki doğum yapsa ikizde doğrabilir dördüzde doğurabilir baktığında ortalama iki doğum yapsa firma benden aldığı paradan bir koyun alıp yılda 3 koyun en az kazanmakta ve diğer yıllarda bundan gelir elde etmekte .

Ve ayrıca devletimizin hayvancılığa olan desteklerini düşündüm dedimki akıl etmişlerdir devletten teşvikte alıyorlardır ve bizim paramız garanti artık . Çünkü maalesef kimse ne ses nede seda ediyor adamlar şirket kuruyor milyonlarca yatırım alıyor ne güzel memleket bankalardan hesap kullanıyor televizyonlara reklamlar veriyor . Bırakın onu Ünlü televizyoncular programlarında yer veriyor Avmlerde İnsanlar çiftlik bank yerleri kuruyor . Yanlış değerlendirmeyin benim yatırdığım para 5 Bin Lira bende bunları gördüm araştırdım baya bir bekledim baktım herkes mutlu sordum soruşturdum pişman olan kimse yok sonra facebook ve spsyal medyada adam çıkıp açıklamalar yapıyor yeni yerler kuruyor göğsünü gere gere beni ve diğerlerini söğüşlüyor . Sonra bir bakıyorsun bir haber bursada çiftlik bank çiftliği jandarma yatırımcılar hayvanları almaya gelmiş diye önlem almış . Kamyonu alan gelmiş 3/5 hayvan kaldırmak için gerçekten enterasan b ir iş olmuş şu çiftlik bank senaryosu.

Şimdi oturmuşuz ne haber var bu dolandırıcı nerde urguaya kaçmış diyorlar yok şu parayla yok bu parayla ya kardeşim giden gitti şimdi bu zamana kadar ben yatırımcı olarak hata yaptığım peki hataya ortak olanlar yokmu. Kendi şahsi düşüncem bu mehmet aydın denen dolandırıcı bu kadar sistemi akıl edecekbuda  kapasitede biri olmadığı birileri bunu piyon yapmış buda piyon olmuş sonuçlarının ne olacağını bilmediği için şimdi inşallah tıpış tıpış memlekete getirildiğinde ötmeye başlayacaktır.

Herkese Selamlar

Bir Çiftlik Bank Yatırımcısı Dersiniz

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Firma Rehberi- Marka No: 2012 59070 ticariadres.com | 2018 Villakapısı