İyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

İyi Bir web sitesi nasıl olmalıdır. Kısaca açıklamak gerekirse

Ticari Adres Firma rehberi sitemiz iyi bir web sitesi naıl olmalı sizin için bunu kaleme döktü . Sizde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Firmanıza ait haber makale vb paylaşmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. info@ticariadres.com adresine mail atabilirsiniz. Uygun görülen paylaşımlarınız sizin adınıza yapıacaktır.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 

Artık kişilerin bile kendi adlarını taşıyan web siteleri bulunmaktadır. Hatta bu web siteleri iş başvurularında elektronik özgeçmiş niteliği de taşımaktadır. Web sitesi tasarımı bilmeyen kişiler, sitelerini başka kişilere yaptırmaktadır. Bu kişiler de web tasarımcısı unvanı ile anılmaktadır. Özellikle firmalara ait web siteleri tasarlanırken yüksek bütçeler harcanmaktadır. Sebebi ise, firmanın kalitesinin tüm alanlarda kanıtlanabilmesidir. Pekiiyi bir web tasarımı nasıl olmalıdır?

 

Web Sitesi Tasarımının İyi Olduğunu Gösteren Noktalar

 

  • Öncelikle web sitesi kesinlikle hızlı bir biçimde açılmalıdır. Belleği geniş olan web siteleri diğerlerine nazaran daha hızlı çalışmaktadır.
  • Sitenin rengi kesinlikle ilgi çekici olmalıdır. İşin içeriğini yansıtan siteler, kullanıcıları sıkmamalı, vakit geçirmeleri için cezbedici olmalıdır.
  • İyi bir web tasarımı nasıl olmalıdır? Sorusuna bir diğer yanıt ise, mobil uyumluluk özelliğidir. Mobil uyumluluk, masaüstünde görünen web sitesinin, cep telefonu ve tabletlerden açıldığında küçülmüş halidir. Bu nedenle günümüzde mobil cihazların kullanımı yüksek olduğundan mutlaka mobil uyum özelliği bulunmalıdır.
  • İyi bir web tasarımı nasıl olmalıdır? Sorusuna bir diğer yanıt ise, aranılan şeye kolay bir şekilde ulaşılabilmesidir. İstediğini bulamayan kullanıcılar kısa sürede sıkılmakta ve benzer diğer sitelere göz atmaktadır.
  • Web sitesi, firmanın yapmış olduğu iş ile alakalı olmalıdır. Alakası bulunmayan siteler Google üzerinden kara listeye düşmekte ve bir süre sonra hit almamaya başlamaktadır.

 

Firma Rehberi    Firma Rehberleri    Kağıt Bardak

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Firma Rehberi- Marka No: 2012 59070 ticariadres.com | 2018 Villakapısı