Palmiye Çiçek Evi

Palmiye Çiçek Evi

Naci Kasım Caddesi Celal Nuri Sk. No:17/b Bakirköy, İstanbul
Cep Onaylı
Vitrin
Mesaj Gönder
Palmiye Çiçekçilik Hizmet Verdiği Kurumların Memnuniyetine Dayalı Referanslarından Aldığı Güçle Çalışma Yapısını; Büyümek, Yükselmek Ve Güven Duymak Kriterleri Üzerinde

Palmiye Çiçek Evi Hakkında

1987 Yılında kurulmuş olan PALMİYE ÇİÇEKEVİ (Uluslararası Çiçekçilik ) 30 yılı aşkın sektör tecrübesiyle müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmeti internet ortamına taşımış ve internetten sipariş verebileceğiniz sanal mağazamızı müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Palmiye Çiçekçilik hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki anafikiri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Bugün tüm Türkiye’de ve dünyada yaygın İNTERFLORA ağı ile perakende sektörüne çözümler sunan Palmiye Çiçekçevi (Uluslararası Çiçekçilik) , sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir. İNTERFLORA bağlı 39 ülke ve yurt içinde tüm illerde kaliteli çiçekçilerle çalışarak siparişlerinize uygun ve kaliteli yanıtlar vermektedir.

Tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup İstanbul/Bahçelievlerde kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.

Saygılarımızla,

Palmiye Çiçekevi(Uluslararası Çiçekçilik)

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Firma Rehberi- Marka No: 2012 59070 ticariadres.com | 2018 Villakapısı