• info@ticariadres.com
  • 0532 292 2376

Hakkımızda

Hakkımızda

Firma Rehberi

Firma rehberi Ticari Adres Projesi ,Osbsa Bilişim Hizmetleri Marka Tescilli Projesi olan Ticari Adres Projesi’nin ilk hedefi, Türkiye’de üretim yapan firmalara uygun faaliyetlerde üretim, reklam ve hizmet tanıtımlarını yapabilecekleri bir hizmet anlayışı getirebilmektir. Projemize katılmak isteyen bireysel veya kurumsal firmalar bize ulaşabilirler. Projemiz web tasarım, yazılım, Google reklamları, seo, internet üzerinden her türlü reklam, ürün veya firma tanıtımı ve pazarlama imkanları hizmetlerimiz arasındadır. Dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atan projemiz, kısa zamanda sektörde önemli bir yer kaplamıştır. Şirketler projemize büyük ilgi göstermişlerdir. Çünkü her türlü arama motorunda projemiz üzerinde amaçladıkları platforma ulaşabilmiş, müşteri çekebilmiş, bu sayede ürettikleri ürünlerin tanıtımlarını yaparak pazarlama ve satışlarında büyük karlar elde etmişlerdir.

Ticaretin Adresi olmaya devam edeceğiz ..

Şirketler bizim projemizi neden tercih etmektedirler. Çünkü kendi imkanlarıyla ulaşabilecekleri müşteri portföyleri sınırlıyken, projemize katıldıkları an, ulaşmak istedikleri müşteri potansiyelinin çok üstünde bir performans sergileyerek satışlarını büyük oranda arttırmaktadırlar. Ayrıca uygun maliyetli tanıtım ve reklamlar sayesinde satış oranları yükselmekte, rakiplerinden bir adım önde olmaktadırlar. Öncelikle müşteri memnuniyetini baz alan projemiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman ekibimizle hizmetinizdedir.

Firma Rehberi Denince Akla Ticariadres.com gelecek ….

Projemiz her türlü sektörden ilan talebini almakta, bu ilanları şirketinize yakışan bir çerçeve içinde sunmakta, ve bu sayede rakiplerinizden önde olmanızı sağlamaktadır. Düşük reklam maliyetleri ve tanıtım hizmetleriyle hizmetinizdeyiz. Şirketinizin tek başına ulaşamayacağı yıllık üretim ve satış rakamlarınızı yükselterek kendinizi geliştirebilir, hem Türkiye’de hem de dünyada tanınma olanağına sahip olabilirsiniz. Bu vesileyle rakiplerinize fark atarak tıklanma rekorları kırabilir ve şok edici sonuçlara imza atabilirsiniz. Ayrıca projemiz kapsamında ülkemizde ve dünyadaki bütün gelişmeleri ve haberleri takip edebilir, bunlar sayesinde üretim ve satış politikalarınızı güncelleyip kendinizi geliştirebilir, rakiplerinizin neler yaptığı konusunda aydınlanabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ülkemizdeki ve dünyadaki yenilikleri takip edebilir, buna göre sektörünüzde ilklere vesile olabilirsiniz. Ya da yaşanmışlıkları takip ederek, kendi bünyenizdeki hata oluşturabilecek unsurları önceden görüp tedbir alma yoluna gidebilirsiniz. Takip ettiğiniz bu gelişmeler sayesinde rakiplerinizin durumunu da görme imkanına sahip olabilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada tanınmak ve sektörünüzde bir numara olabilme şansını yakalayabilmek için bizi arayın.

Fikir Ve Düşüncelerinizi Bizimle paylaşabilirsiniz ..

bilgi@ticariadres.com Adresine Mail gönderebilirsiniz.

Türkiye Firma Rehberi