Bayrak Door Çelik Kapı Sistemleri

İşletmeye ait tüm içeriklere bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

ÜRÜNLERİ GÖR MESAJ GÖNDER

Bayrak Door Çelik Kapı Sistemleri

Bayrakdoor Çelik Kapı İmalat Satış Montajı yapmaktayız. Şirketimiz 1990 yıllardan itibaren çıraklığını yapmış olduğumuz çelik kapı imalat sektöründe;Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimimiz ile kendi imalatımızı 2019 yılında kurma fırsatımız olmuştur.Geçmişten gelen imalat tecrübemiz bizlere çelik kapı imalatı konusunda müşterilerimize her zaman daha kaliteli ve memnuniyet öncelikli üretim yapma fırsatı vermiştir.

Çelik Kapı Üretici firma olarak ;İmalatını ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz villa çelik kapısı,apartman ve bina çelik kapısı,pivot çelik kapılar ve yangın kapılarıdır.İmalatçı firma olduğumuz için villa kapısı,apartman kapısı,pivot çelik kapı üretimlerimizde müşterilerimizin istedikleri ölçü,renk,kilit,iç malzeme,dış malzeme çelik kapıların kullanıldığı iklime göre yağmura güneşe dış etkenlere dayanıklı çelik kapılar üretmekteyiz.

Üretimini yaptığımız çelik kapılarımızın ev,ofis,bina,rezidans,villa,çiftlik evi,lüks malikaneler vb yaşam alanlarında kullanıldığı bilinci ile hırsızlarakarşı en güvenilir ve sağlam kapılar tasarlamaktayız. Kapılarda ek olarak istenilen göz tanıma sistemi,kartlı geçiş sistemi,kamera sistemleri vb diğer özellikleride ek olarak ürettiğimiz kapılarda kullanabilmekteyiz. Aksesuar konusundada geniş ürün yelpazesine sahiyiz. Butik olarak kapılarımızın üretimini gerçekleştirmekteyiz.


Bayrak Door Çelik Kapı Kalitesiyle mekanlarınıza stil ve değer katan yenilikçi çelik kapılar ile sıcak bir karşılama yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

ŞİMDİ ARA WhatsApp İletişim

Bayrak Door Çelik Kapı Sistemleri firması size mi ait?

Firmayı Sahiplenin
Telefon
+90 532 689 21 46

Telefon

gsm
+90 532 689 21 46

Mobil Telefon

Email
info@bayrakdoor.com

Email

web
https://bayrakdoor.com

Web Site

Firma Detay

Ürünler

Mesaj Gönder

WhatsApp Şimdi Ara Mesaj Gönder
Yukarı